Безрамне велике асиметричне дзеркало

Велике дзеркало на весь зріст асиметричної форми з металевими кріпленнями для підвішування на стіну. На дзеркало встановлено 2 кріплення для монтажу на стіну.
Габаритні розміри 1500х700 мм
Глибина 4 мм
Дзеркало високої якості не спотворює, виготовлене на основі срібла, вологостійке. Торець відполірований (оврокромка).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал рами | Без рами |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | Для ванної кімнати, Для дому, Салони краси, Для офісу |
| Форма | Фігурна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1500 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір дзеркала | 1500х700 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 490 ₴


