
Асиметричне безрамне дзеркало з Led-підсвіткою 750 х 750 мм
3 050 ₴
- Готово до відправки
- Код: БРЛ 11
- +380 (96) 081-90-46
Асиметричне безрамне дзеркало з Led-підсвіткою

Характеристика:
Висота 750 мм
Ширина 750 мм
Глибина 25 мм
Дзеркало вологостійке на основі срібла, вир. Бельгія 4 мм.
Led стрічка вологозахищена, герметична IP 65, 120 світлодіодів на 1 метр, колір — білий ( 5500- 6000К)
Виробник світлодіодів Samsung
Трансформатор (блок живлення) 12V герметичний (IP 43) + захист від короткого замикання
Підключення здійснюється провід в провід. Можливо доставити сенсорну кнопку (вимикач) на дзеркало (+450 грн)
Монтаж здійснюється на 2 дюбелі з круглою шляпкою або крючки. Підбір дюбелю, в залежності від матеріалів, з яких зроблено стіну, легко здійснюється самостійно Клієнтом.
На дзеркалі позаду вже встановлено 2 металеві вуха прихованого монтажу.
Доставка по всій Україні.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Підсвічування (тип ламп) | Світлодіодна |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 750 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Без сенсорної кнопки (без вимикача) | Без сенсорної кнопки (без вимикача) |
| Вага | 3 кг |
| Вологостійкість | Да |
| Гарантійний термін | 12 років |
| Глибина | 25 |
| Потужність | 9 |
| Наявність декоративного підсвічування | Да |
| Настінний кріплення | Да |
| Основний колір | Сріблястий |
| Підігрів дзеркала | Немає |
| Сенсорна кнопка (вимикач) | Сенсорна кнопка (вимикач) |
| Тип | Дзеркало |
| Колір покриття | Срібло |
- Ціна: 3 050 ₴


