Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Стан | Новий |
| Форма | Фігурна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 950 мм |
| Довжина | 950 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Ширина | 950 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 років |
| Глибина | 4 |
| Наявність декоративного підсвічування | Немає |
| Настінний кріплення | Да |
| Тип | Дзеркало |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 430 ₴



