Основа ЛДСП ( ламінована дерев'яна плита)
Висота 800 мм
Ширина 800 мм
Глибина 36 мм
Дзеркало вологостійке на основі срібла, вир. Бельгія 4 мм.
Led стрічка вологозахищена, герметична IP 65, 120 світлодіодів на 1 метр, колір — білий ( 5500- 6000К)
Виробник світлодіодів Samsung
Трансформатор (блок живлення) 12V герметичний (IP 43) + захист від короткого замикання
Підключення здійснюється провід в провід. Можливо встановити сенсорний димер (безконтактний вимикач) на помах руки (внизу - за замовчуванням) на відстані 5 см для ввімкнення/вимкнення підсвітки. При торканні змінюється яскравість освітлення.
Монтаж здійснюється на 2 дюбелі з круглою шляпкою або крючки. Підбір дюбелю, в залежності від матеріалів, з яких зроблено стіну, легко здійснюється самостійно Клієнтом.
На дзеркалі позаду вже встановлено 2 металеві вуха прихованого монтажу.
Колір виробів:
- Білий
- Венге магія (коричневий)
- Чорний
- Дуб Сонома
Всі характеристикі можно обрати зверху біля ціни.
Доставка по всій Україні.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 800 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 6 кг |
| Основні | |
| Тип | Дзеркало |
| Користувальницькі характеристики | |
| Без сенсорного димера (без вімікача) | Без сенсорного димера (без вімікача) |
| Матеріал рами | ЛДСП |
| Сфера використання | HoReCa, Для ванної кімнати, Для дому, Для офісу, Салони краси |
| Товщина | 36 мм |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Венге темний |
- Ціна: 3 850 ₴





