Дзеркало в алюмінієвій рамі "Art-Com " пр. Україна, це сучасний і лаконічний дизайн. Рекомендуємо для ванної кімнати та інших приміщень. Алюмінієва рама не боїться перепадів температури й вологості. Дзеркальне полотно волого стійке пр. Бельгія. Задня частина дзеркала (амальгама) поклеєна проти осколкова плівка, вона не дозволяє дзеркалу осипатися під час розбиття, підвищує ударопрочність, захищає амальґаму від подряпин.
Кольори рам для дзеркала :
- Чорний матовий
- Білий матовий
- Сірий ( срібло, алюміній)
- Коричневий
- Золото матового
Стандартні розміри:
- 400х600 мм
- 700х500 мм
- 1200х600 мм
- 1500х700 мм
Можливе виготовлення дзеркала по вашим розмірам у найкоротші терміни.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Настінне кріплення | Так |
| Основний колір | Сірий |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип | Дзеркало |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Глибина | 20 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виберіть розмір дзеркала | 400х600 |
| Настінний кріплення | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 505 ₴




