Характеристики виробу «ART-Com»
Висота 1300 мм
Ширина 600 мм
Глибина 20 мм
Дзеркало:
Дзеркало вологостійке 4 мм вир. Бельгія
(має спеціальне вологостійке покриття, яке дозволяє переносити часті перепади температури і високу вологість).
Основа:
ЛДСП 16мм вир. Kronospan (Україна)
Колір виконання:
- Білий
- Венге магія
- Чорний
- Чорно-білий
- Дуб сонома
Основа під дзеркало обклеєна спеціальною кромкою
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1300 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Основні | |
| Матеріал рами | ДСП |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | HoReCa, Для дому, Для офісу, Салони краси |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал основи | ЛДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 870 ₴






