Кругле дзеркало з Led-підсвіткою

Характеристика:
Дзеркало вологостійке на основі срібла, вир. Бельгія 4 мм.
Led стрічка вологозахищена, герметична IP 65, 120 світлодіодів на 1 метр, колір — білий ( 5500- 6000К)
Виробник світлодіодів Samsung
Трансформатор (блок живлення) 12V герметичний + захист від короткого замикання
Розміри виробу в наявності ( діаметр ) :
- 550 мм
- 750 мм
- 950 мм
- Можливе виготовлення по вашим розмірам.
Підключення здійснюється провід в провід. Можливо доставити сенсорну кнопку (вимикач) на дзеркало
Монтаж здійснюється на 2 дюбелі з круглою шляпкою або крючки. Підбір дюбелю, в залежності від матеріалів, з яких зроблено стіну, легко здійснюється самостійно Клієнтом.
На дзеркалі позаду вже встановлено 2 металевих вуха прихованого монтажу.
Доставка по всій Україні.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 550 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Основні | |
| Підсвічування (тип ламп) | Світлодіодна |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Без сенсорної кнопки (без вимикача) | Без сенсорної кнопки (без вимикача) |
| Вологостійкість | Да |
| Глибина | 30 |
| Наявність декоративного підсвічування | Да |
| Настінний кріплення | Да |
| Підігрів дзеркала | Немає |
| Розмір дзеркала | 550 мм |
| Сенсорна кнопка (вимикач) | Сенсорна кнопка (вимикач) |
| Тип | Дзеркало |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 260 ₴






