
Самокат трюковий Best Scooter МТ-30377, МТ-40488, МТ-50599
5 299 ₴
- Готово до відправки
- +380 (96) 081-90-46
Самокат трюковий Best Scooter МТ-30377, МТ-40488, МТ-50599
МТ-30377



Опис
Самокат трюковий Best Scooter FEAR/SCS-система/Пеги/алюмінієвий диск та дека/ширина керма 58 см/колеса PU d 115 мм (25107225)
Функції:
Кермо
Матеріал – хром-молібден (CrMo 4130). Хромомолібденовий сплав сталі – популярний матеріал для виготовлення керма. Поєднує високу жорсткість та міцність.
Висота від підлоги – 85 см.
Ширина керма – 58 см.
Матеріал грипс – гума (двоколірна), TPE rubber Grips (double colour) 170L.
Система компресії – SCS (Standard Compression System). Фіксує компресію 4-болтовий затискач.
Що
Матеріал – алюміній AL7003-T6.
Довжина – 53 см.
Ширина – 12 см.
Гальмо - гнучкий ножний (Nylon + Mn steel).
Колеса
Діаметр – 115 мм.
Ширина – 26 мм.
Матеріал – високоякісний SHR-поліуретан ("Super High Rebound" – надвисокий відскок).
Підшипники – ABEC-9 Chrome. Це підшипники високої точності складання, мають гарний накат і надійність.
Пеггі
Матеріал – алюміній CNC AL6061-T6.
Довжина – 5 см.
Діаметр – 2,8 см.
Надміцна вісь – жорсткість класу 11.9 (Grade hardness 11.9).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best Scooter |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4 кг |
| Вікова група | Дитяча |
| Висота рульової стійки | 58 см |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Діаметр колеса | 115 мм |
| Кількість коліс | 2 |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Малюнки і написи | Графіті |
| Стан | Новий |
| Тип | Трюковий |
| Колір | Різні кольори |
- Ціна: 5 299 ₴









