
Самокат трюковий Best Scooter PL-71744,PL-81855,PL-91977
4 100 ₴
- Готово до відправки
+380 (96) 081-90-46
- +380 (96) 081-90-46
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Самокат трюковий Best Scooter PL-71744,PL-81855,PL-91977
PL-71744

PL-81855

PL-91977

Опис
Характеристики:
Конструкція максимально спрощена. Система HIC. Небагато про HIC-систему компресії трюкових самокатів: дана система компресії найвикористовується через свою легкість і надійність. До її складу входить сама вилка, спеціальна проставка, болт, хомут і "якір" у внутрішній частині вилки, компресія утримується за рахунок болта, вкрученого в "якір" у вилці. Компресія – це деталь, за допомогою якої кермо самоката кріпиться до вилки.
Рама даного самокату посилена та виконана з алюмінію, а в місцях з'єднання основних елементів видніються зварні шви.
Колеса 120 мм, як і належить трюковому самокату з великою жорсткістю і виготовлені з високоякісного SHR-поліуретану. Алюмінієві диски.
Підшипник типу ABEC 9 робить самокат по-справжньому швидкісним та зручним для розгону під час виконання трюків.
Дека покрита спеціальною шкіркою, яка забезпечить найкраще зчеплення ноги райдера з нею.
Грипси у даного самокату виконані із міцного нековзного матеріалу.
Дві пеги на осях самокату.
Матеріали:
Конструкція - кермо із хроммолібденової сталі, дека - алюміній AL7003-T6;
Колеса – 120 мм PU (високоякісний SHR-поліуретан);
Диски коліс – високоміцний алюміній AL7003-T6;
Ширина керма – 58 см;
Висота керма від підлоги – 89 см;
Ручки – гума.
Пеги - 5, 4 см.
Максимальне навантаження 100 кг.
Характеристики
Бренд Best Scooter
Країна виробник Китай
Тип Трюковий
Вікова група Без обмежень
Максимальне навантаження, кг 100
Висота кермової стійки, см 89
Матеріал рами Алюміній
Конструкція Цілісна
Кількість коліс 2
Діаметр колеса, мм 120
Підшипник ABEC-9
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best Scooter |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4 кг |
| Вікова група | Дитяча |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Кількість коліс | 2 |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип | Трюковий |
| Колір | Різні кольори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 100 ₴








