
Самокат трюковий Best Scooter (4) "CRASH" HIC-система, ПЕГІ, Best Scooter 37890,41747,65640,67839
3 599 ₴
- Готово до відправки
- +380 (96) 081-90-46
Самокат трюковий Best Scooter (4) "CRASH" HIC-система
Best Scooter 37890,41747,65640,67839
Best Scooter 37890




Опис
Труковий самокат Best Scooter 67839 підійде як для професійних райдерів, так і для новачків в екстремальному катанні.
Головні переваги:
Промислові підшипники з компресією HIC: забезпечують надійність та плавність ходу.
Алюмінієві диски: легкі та міцні.
Підшипники ABEC 9 Chrome: високоякісні підшипники, що забезпечують високу швидкість та накат.
Міцна сталева вилка: витримує навіть найжорсткіші приземлення.
Алюмінієва дека зі сплаву al6061: легка і міцна дека класичної коробчастої форми з кованими виносами і рульовою колонкою. Гальмо гнучкий – марганцева сталь.
Колеса на алюмінієвих дисках: жорсткі (88A), діаметром 110 мм та шириною 30 мм, виконані з високоякісного SHR-поліуретану ("Super High Rebound" - надвисокий відскок), забезпечують відмінне зчеплення з поверхнею та високу швидкість.
Максимальне навантаження 100 кг.
Характеристики самокату:
Кермо:
Матеріал: хромомолібденова сталь (Cr-Mo)
Висота: 93 см
Ширина: 57 см
Затискач руля: триболтовий IHC
Матеріал грипс: гума
Дека:
Матеріал: алюмінієвий сплав al6061
Ширина: 13 см
Довжина: 52 см
Колеса:
Діаметр: 110 мм
Матеріал: високоякісний SHR-поліуретан (PU) ("Super High Rebound" - надвисокий відскок)
Жорсткість: 88A
Диски: алюмінієві
Підшипники: ABEC 9 Chrome
У комплект входить:
Самокат
Алюмінієві піги (2 шт)
Характеристики
Вік
5 років
Максимальне навантаження
100 кг
Діаметр коліс
4.3" (11 см)
Тип
Труковий
Стать дитини
Дівчинка
Хлопчик
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4 кг |
| Вікова група | Дитяча |
| Висота рульової стійки | 85 см |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Діаметр колеса | 110 мм |
| Кількість коліс | 2 |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Малюнки і написи | Графіті |
| Стан | Новий |
| Тип | Трюковий |
| Колір | Різні кольори |
- Ціна: 3 599 ₴








