
Самокат трюковий Best Scooter BS-99622 (4) HIC-система, ПЕГІ
3 300 ₴
- Готово до відправки
- +380 (96) 081-90-46
Самокат трюковий Best Scooter BS-99622 (4) HIC-система, ПЕГІ

Опис
1. Конструкція максимально спрощена.
Система HIC.
Небагато про HIC-систему компресії трюкових самокатів: дана система компресії найвикористовується через свою легкість і надійність.
До її складу входить сама вилка, спеціальна проставка, болт, хомут і "якір" у внутрішній частині вилки, компресія утримується за рахунок болта, вкрученого в "якір" у вилці.
Компресія – це деталь, за допомогою якої кермо самоката кріпиться до вилки.
2. Рама даного самокату посилена та виконана з алюмінію, а в місцях з'єднання основних елементів видніються зварні шви.
3. Колеса моделі, як і належить трюковому самокату, маленькі в діаметрі (всього 11см) з великою жорсткістю, виготовлені з PU. Алюмінієві диски.
4. Підшипник типу ABEC 7 робить самокат по-справжньому швидкісним та зручним для розгону під час виконання трюків.
5. Досить довга вузька дека вкрита спеціальною шкіркою, яка забезпечить найкраще зчеплення ноги райдера з нею.
6. Накладки на кермо, тобто грипси, у даного самокату виконані з міцного нековзного матеріалу.
7. Дві пеги на осях самокату.
Матеріали:
• Конструкція – 50% високоміцний алюміній, 50% сталь;
• Колеса – 110 мм PU (поліуретан);
• Диски коліс – високоміцний алюміній;
• Ручки – гума.
Ширина керма – 60см;
Висота керма від підлоги – 85 см;
Пеги – 5,4 см.
Максимальне навантаження 100 кг.
Характеристики, комплектація та кольорова гама можуть бути змінені виробником без попередження.
Характеристики
Вік
10 років
11 років
12 років
13 років
14 років
3 роки
4 роки
5 років
6 років
7 років
8 років
9 років
Максимальне навантаження
100 кг
Тип
Труковий
Колір
Червоний із сірим
Країна реєстрації бренду
Китай
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4 кг |
| Вікова група | Дитяча |
| Висота рульової стійки | 85 см |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Діаметр колеса | 110 мм |
| Кількість коліс | 2 |
| Конструкція | Цілісна |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Малюнки і написи | Графіті |
| Стан | Новий |
| Тип | Трюковий |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 3 300 ₴







