
Танк на радіокеруванні 1037 стріляє орбізами 2 кольори
1 250 ₴
- Готово до відправки
+380 (96) 081-90-46
- +380 (96) 081-90-46
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Танк на радіокеруванні 1037 стріляє орбізами

Танк на радіокеруванні 1037 – це стильна і футуристична іграшка, яка стане чудовим подарунком для кожного хлопця! Танк оснащений роликовими колесами, що дозволяють йому рухатися по горизонталі без необхідності повертатися. Завдяки гумовому покриттю колес, іграшка надійно тримається на будь-якій поверхні, забезпечуючи відмінне зчеплення.
Основні характеристики:
- Розміри: 26х17х12 см.
- Кольорове підсвічування для ефектного вигляду.
- Можливість стріляти орбізами (в комплекті додано пачку орбізів).
- Демонстраційний режим для показу танка в дії.
- Підйом і опускання корпусу для додаткової функціональності.
- Роликові колеса з гумовим покриттям для кращого зчеплення.
- Рухається не тільки вперед і назад, але й вправо та вліво.
- Обертання на 360° для максимальної маневреності.
- Вбудований акумулятор 3.7 V з дротом для підзарядки (в комплекті).
- Пульт керування працює від двох батарейок типу “АА” (не входять у комплект).
- Стріляє орбізами, які додаються до набору.
Цей танк не тільки розважить, але й дозволить втілити найсміливіші фантазії в іграх!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 11 до 14 років |
| Стан | Новий |
| Тип моделі | Танк |
| Розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Танк |
| Паковання | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴

