Машина на радіокеруванні UD 2196 AN

Машина на радіокеруванні UD 2196 AN – інноваційний трюковий всюдихід з кількома типами управління, включаючи сенсорне, аналогове та унікальний режим "собача ходьба". Цей футуристичний автомобіль стане справжньою сенсацією серед радіокерованих моделей! Його стильний білий корпус з малюнками елементів запчастин та прозорі колеса, що підсвічуються синім кольором, надають йому вигляд машини майбутнього.
Машинка виконана з високоякісної первинної пластмаси, що забезпечує довговічність і здатність витримувати механічні пошкодження, зберігаючи свій естетичний вигляд.
Управління:
- Сенсорне управління.
- Аналогове управління.
- Режим "собача ходьба".
Пульт управління оснащений кількома кнопками для зручного керування:
- Включення/вимкнення пульта;
- Аналоговий джойстик для руху вперед/назад і обертання за годинниковою стрілкою та проти;
- Кнопка "Окей" для зміни положення корпусу;
- Верхня стрілка — режим "гуляє собака";
- Нижня стрілка — режим траєкторії (описує коло та вісімку при затисканні кнопки);
- Права стрілка — рух вправо;
- Ліва стрілка — рух вліво;
- Блакитна кнопка на корпусі — активує сенсорне керування.
Особливості:
- Яскраве підсвічування коліс;
- Динамічна музика.
Комплектація:
- Машинка;
- Пульт керування;
- Акумулятор 7.4 V;
- USB-кабель для зарядки акумулятора;
- Інструкція.
Пульт управління працює від двох батарейок типу "АА" (не включено в комплект).
Ця радіокерована модель забезпечить безліч годин захоплюючих ігор, дозволяючи виконувати фантастичні трюки та маневри!

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Стан | Новий |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 7.4 В |
- Ціна: 2 200 ₴





