
Машина на радіокеруванні MK 738 A (16/2) в двох кольорах із світловими та звуковими ефектами
1 250 ₴
- Готово до відправки
+380 (96) 081-90-46
- +380 (96) 081-90-46
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Машина на радіокеруванні MK 738 A (16/2) в двох кольорах із світловими та звуковими ефектами, парогенератором, пультом 2.4GHz і акумулятором 3.7V, оснащена протиударним корпусом, постачається в коробці.

Особливості:
- Стильна модель у формі динозавра, що додає особливого вигляду;
- Регульоване яскраве підсвічування, яке особливо цікаве під час гри в темряві;
- Веселі драйвові мелодії для створення атмосферних ефектів;
- Розміри: 24х19х16 см;
- Надійний протиударний корпус для безпеки і довговічності;
- Амортизаційна система для м'яких рухів;
- Парогенератор для додаткових ефектів;
- Гумові колеса з протекторним візерунком забезпечують відмінне зчеплення з поверхнею;
- Можливість руху вперед, назад, вліво та вправо;
- Пульт управління 2.4GHz, що працює від двох батарейок типу AA 1.5V (батарейки не входять до комплекту);
- У комплекті USB-кабель та акумулятор 3.7V;
- Виготовлено з міцного первинного пластику, який витримує активну експлуатацію.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Стан | Новий |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴

