Машина на радіокеруванні JD 155-15 A

3 кольори, викрутка, USB-кабель, акум. 3,7V, пульт 2.4G, парогенератор, підсвічування, музика, в коробці, ВИДАЄТЬСЯ ТІЛЬКИ МІКС ВИДІВ
Вперед до шалених перегонів разом із нашою новенькою радіокерованою машинкою! Ця іграшка з футуристичним дизайном вразить навіть найвибагливіших гонщиків. Яскраві LED-фари та система парогенерації роблять її незамінним супутником у будь-яких пригодах. Завдяки пульту дистанційного керування машинка виконує неймовірні трюки, розганяється та дрифтує, створюючи справжнє шоу.
Особливості:
- Розмір: 15х5,5х19 см;
- Машинка має крутий парогенератор;
- Підсвічується та відтворює звукові ефекти;
- Працює від акумулятора 3.7 V, який разом із USB-кабелем для підзарядки включено до набору;
- Пульт управління (2.4G) працює від двох батарейок типу "АА" (не входять до комплекту);
- В комплекті викрутка та піпетка для зручного додавання води;
- Виготовлена з якісних та безпечних матеріалів;
- Має режим демонстрації;
- Може рухатись вперед/назад та обертатись на 360°.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Стан | Новий |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Розміри | |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴


