Машина на радіокеруванні JD 155-14 A

3 кольори, парогенератор, акум. 3,7V, пульт 2.4G, USB-кабель, підсвічування, викрутка, в коробці, ВИДАЄТЬСЯ ТІЛЬКИ МІКС ВИДІВ
На старт, увага, марш! Ця радіокерована машинка готова вирушити у шалені перегони та подарувати драйв кожному маленькому гонщику. Завдяки функції дрифту, підсвічуванню та крутій системі розпилення пару, ця машинка створює ефект справжніх перегонів.
6 коліс забезпечують неймовірну маневреність, а зручний пульт управління дозволяє виконувати вражаючі трюки. Готові до захоплюючих пригод?
Особливості:
- Розмір машинки: 16х5х18 см;
- Крутий парогенератор, що додає ефекту дрифту;
- Підсвічування та звукові ефекти;
- Працює від акумулятора 3.7 V (в комплекті) з USB-кабелем для підзарядки;
- Пульт управління (2.4G) працює від двох батарейок типу "АА" (не входять до комплекту);
- Викрутка та піпетка для додавання води включені в комплект;
- Виготовлена з якісних та безпечних матеріалів;
- Має режим демонстрації;
- Може рухатись вперед/назад та обертатись на 360°.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Стан | Новий |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 985 ₴


