Машина на радіокеруванні HS 18301/302

Акумулятор 7.4 V, USB-кабель, пульт 2.4 G, протиударний корпус, гумові шини, швидкість до 36 км/г, в коробці
Перегоночний автомобіль на радіокеруванні – найбажаніший подарунок для хлопчиків! Машинка здатна розганятись до 36 км/год, тому готова до великих перегонів! Протиударний корпус (з можливістю заміни), висока підвіска та потужні гумові колеса – іграшка ідеально підходить для швидкісної їзди.
Зручний пульт радіокерування відкриває багато можливостей для іграшки: рух вперед і назад, стрімкі рухи вбік. Є можливість регулювати швидкість. Потужний автомобіль одразу приверне увагу дитини і стане улюбленою іграшкою на довгі роки!
Особливості:
- Машина працює від акумуляторної батареї 7.4 V (в комплекті);
- Управління: вперед/назад, ліворуч/праворуч;
- Висока підвіска;
- Потужні гумові колеса;
- Протиударний корпус з можливістю заміни (знімається);
- Регулювання швидкості;
- Максимальна швидкість – 36 км/год;
- Кнопка включення машинки знаходиться збоку під корпусом;
- Пульт управління 2.4G працює від 3 батарейок типу АА (в комплект не входять);
- Виконана з міцного пластику.
Комплектація:
- Машина;
- Пульт керування;
- Акумулятор 7.4 V;
- USB кабель;
- Викрутка;
- Інструкція.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 11 до 14 років |
| Стан | Новий |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Розміри | |
| Висота | 135 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 7.4 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 800 ₴



