Машина на радіокеруванні FA 9821 "Stunt Racing"

Стильний корпус, прикрашений яскравими наклейками, прозорі колеса, звуковий та світловий супровід під час руху роблять іграшковий болід "Stunt Racing" просто неперевершеним. Дитина отримає максимальне задоволення від керування та функціоналу улюбленої іграшки.
Особливості:
- Неперевершений, продуманий до дрібниць дизайн;
- Стильне поєднання двох кольорів;
- Оригінальні прозорі колеса;
- Передня вісь коліс може обертатися на 360 градусів;
- Машинка оснащена яскравим підсвічуванням та звуковими ефектами;
- Працює від акумулятора 4,8V;
- Пульт керування 2,4 GHz працює від 2-х батарейок типу "AA" (не входять до комплекту).
Комплектація:
- Машинка;
- Пульт дистанційного керування;
- USB кабель.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 4.8 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 985 ₴


