
Машина на радіокеруванні 6676 з фігурками героїв аніме
1 250 ₴
- Готово до відправки
+380 (96) 081-90-46
- +380 (96) 081-90-46
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Машина на радіокеруванні 6676 з фігурками героїв

Машина на радіокеруванні 6676 з фігурками героїв, музичними ефектами, підсвічуванням та пультом 2.4G. В комплекті акумулятор 3.7V, USB-кабель для зарядки та парогенератор. Усе це пакується в коробку.
Основні характеристики:
- Розміри машинки: 15 х 7 х 11 см.
- У наборі є фігурки популярних героїв.
- Машинка має підсвічування та відтворює звукові ефекти.
- Живлення від акумулятора 3.7V (в комплекті з кабелем для зарядки).
- Пульт управління 2.4G працює на двох батарейках типу "АА" (не включені в набір).
- Гумові шини для кращого зчеплення з поверхнею.
- Вбудований парогенератор, який активується через кнопку на пульті.
- В комплекті піпетка для додавання води.
- Машинка оснащена відсіком для води.
- Рухи: вперед, назад та обертання на 360°.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Розміри | |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴

