Oppo Find x7 ultra 12/256 SD3 смартфон
Чудовий дисплей

Oppo Find X7 Ultra вражає своїм 6.7-дюймовим дисплеєм, що надає приголомшливе візуальне сприйняття. Висока роздільна здатність, яскраві кольори та висока контрастність забезпечують чудовий досвід при перегляді контенту або іграх. Екран 120Hz AMOLED
Професійна камера

Система камер Oppo Find X7 Ultra піднімає планку мобільної фотографії. Вона поєднує лінзи високої роздільної здатності та передові технології, дозволяючи вам створювати професійні знімки з легкістю. Навіть в умовах слабкого освітлення ваші фотографії будуть чудовими. Задня камера: 50MP + 8MP + 64МР;
Потужний процесор

Смартфон обладнаний потужним процесором, який гарантує плавну і стабільну роботу в будь-яких сценаріях використання. Ігри, мультимедійні програми, багатозадачність - Oppo Find X7 Ultra подолає будь-які завдання. NFC Процесор:Snapdragon 8 gen 3 окта-ядро 4 нм;
Елегантний дизайн

Oppo Find X7 Ultra є справжнім об'єктом мистецтва з елегантними кривими і високоякісними матеріалами. Тонкий та легкий корпус створює стильний пристрій, який приємно тримати в руках
Технології швидкого заряджання

Забудьте про тривалий час заряджання. З технологією швидкого заряджання Oppo Find X7 Ultra ви можете швидко відновити заряд батареї та продовжити користуватися пристроєм. Акумулятор: 5000mAh (типове значення), підтримка 100W SuperVOOC Операційна система: кольорова ОС 14 (на базі Android 14)
Інновації для безпеки

Oppo Find X7 Ultra включає передові технології розпізнавання обличчя та сканера відбитків пальців для максимальної безпеки ваших даних.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OPPO |
| Країна виробник | Китай |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Стан | Новий |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE), 5G |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.74 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1440x3168 |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип екрану | AMOLED |
| Кольоровий екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 510 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 221 г |
| Висота | 164.3 мм |
| Товщина | 9.5 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Мультимедіа | |
| Спалах | Світлодіодна |
| Запис відео | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 32 Мп |
| Максимальна частота кадрів відео | 60 кадрів/с |
| Максимальна роздільна здатність відео | Full HD (1920 x 1080) |
| Стереодинаміки | Так |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Автофокус, Спалах |
| Дзвінки | |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
- Ціна: 35 999 ₴








