
Смарт ваги підлогові до 180 кг (26х26 см), електронні з додатком на телефон, Чорні
489 ₴
- Готово до відправки
- Код: СВ 0061
- +380 (96) 081-90-46
Смарт ваги підлогові до 180 кг (26х26 см), електронні з додатком на телефон, Чорні

Підлогові побутові ваги зі скляною платформою, максимальною вагою в 180 кг і ціною розподілу 100 грам, мають компактний розмір і сучасний дизайн.
Основна перевага даних ваг – їх підключення до смартфону.
Крок 1: Завантажте програму "OKOK" на свій смартфон, підключіться до Bluetooth, потім натисніть на ваги і за лічені секунди ви зможете прочитати статистику на своєму телефоні, ваги здатні вимірювати не тільки вагу, але і співвідношення м'язових, жирових та кісткових тканин.
Крок 2 : Реєструйтеся в програмі, введіть особисті параметри: стать, зростання, дату народження.
Крок 3: Відстежуйте вагу, індекс маси тіла, динаміку жиру та м'язів та інші параметри.

За допомогою цих ваг значно простіше підбирати і коригувати систему харчування, тренувань, а зручний мобільний додаток, дозволяє стежити за змінами і ставити все нові і нові цілі.
Переваги товару:
- Мають компактний та сучасний дизайн;
- Прості та зручні у використанні, підключення смартфона через додаток;
- Ваги включаються та відключаються автоматично, що надовго збереже заряд батареї;
- Для вашої зручності всі дані відображаються на яскравому рідкокристалічному дисплеї.
- Смарт ваги здатні вимірювати не тільки вагу, а й співвідношення м'язових, жирових та кісткових тканин.
Характеристики:
- Матеріал: загартоване скло;
- Сенсорна кнопка;
- Функції: вимір ваги;
- Колір: чорний;
- Форма: квадратні;
- Розмір: 26см x 26см;
- Максимальна вага: 180 кг;
- Джерело живлення: акумулятор.
Комплектація:
- Розумні підлогові електронні ваги;
- Кабель для заряджання
- Упаковка.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна вага | 180 кг |
| Матеріал платформи | скло |
| Система діагностики | Так |
| Стан | Новий |
| Тип ваг | Електронні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 260 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Тип елементів живлення | 2 AAA |
| Колір корпусу | Чорний |
- Ціна: 489 ₴








