
Основні:
Виробник: On-One
Країна виробник: Китай
Процесор планшета: MediaTek
Частота процесора: 2000 МГц
Кількість ядер процесора: 8
Об'єм оперативної пам'яті: 4000 MB
Об'єм вбудованої пам'яті: 64 GB
Діагональ екрану: 10.1 дюйм
Роздільна здатність екрану: 1280×800
Тип сенсорного екрану: Ємнісний
Мультитач екран: Так
Операційна система: Android 12.0
Колір: Сірий
Модель процесора: MediaTek M8183 2.0GHz
Стан: Новий
Підтримувані карти пам'яті: microSD, microSDHC, microSDXC
Максимальний розмір карти пам'яті: 1Tb
Тип екрану: TFT IPS
Графічний чіпсет планшета: Mali-G72 MP3
Мережеві адаптери: GPRS, Wi-Fi, Bluetooth
Супутникова навігація: GPS, ГЛОНАСС, Galileo
Система A-GPS: Так
Підключення до комп'ютера по USB: Так
Підключення зовнішніх пристроїв на USB: Так
Кількість USB-портів: 1
Камера: Фронтальна та Тилова
Кількість мегапікселів фронтальної камери: 5.0
Кількість мегапікселів тилової камери: 2.0
Функції камери: Автофокус, Спалах
Вбудований динамік: Так
Звук: Стерео
Вбудований мікрофон: Так
Автоматичний поворот екрану: Так
FM-радіо: Так
Тип роз'єму: USB Type-C
Тип акумулятора: Li-Pol
Час роботи від акумулятора: 8 година
Ємність акумулятору: 6600 мА/год

Додаткові характеристики:
- Інші функції і особливості
- Датчик освітленості, Гіроскоп, Акселерометр
- Матеріал корпусу: Метал, Пластик
Габаритні розміри:
- Довжина: 241 мм
- Ширина: 160 мм
- Товщина: 7.5 мм
- Вага: 500 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | On-One |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Діагональ екрану | 10.1 дюйм |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | MediaTek M8183 2.0GHz |
| Мультитач екран | Так |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4000 MB |
| Операційна система | Android 12.0 |
| Процесор планшета | Unisoc |
| Роздільна здатність екрану | 1200х800 |
| Стан | Новий |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Колір | Сірий |
| Частота пам'яті | 2000 МГц |
| Частота процесора | 2000 МГц |
| Мультимедіа | |
| FM-радіо | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Вбудований динамік | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Звук | Стерео |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 2.0 |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 5.0 |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Функції камери | Автофокус, Спалах |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 500 г |
| Довжина | 241 мм |
| Товщина | 7.5 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Живлення | |
| Час роботи від акумулятора | 8 годин |
| Ємність акумулятору | 6600 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Екран | |
| Графічний чіпсет планшета | Mali-G72 MP3 |
| Тип екрану | TFT IPS |
| Пам'ять | |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Підтримувані карти пам'яті | microSDXC, microSD, microSDHC |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Зв'язок та комунікації | |
| Підключення зовнішніх пристроїв на USB | Так |
| Підключення до комп'ютера по USB | Так |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | GPS |
| Стандарт зв'язку | 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
- Ціна: 3 800 ₴









