
Будиночок 6983 (5шт) 108,5-93-37см, 2 поверхи, 6 кімнат, меблі, 128 дет., для ляльки 29см, кор., 70-48-9 см.
2 071 ₴
- Готово до відправки
- Код: 47290
- +380 (96) 081-90-46
Будиночок 6983 (5шт) 108,5-93-37см, 2 поверхи, 6 кімнат, меблі, 128 дет., для ляльки 29см, кор., 70-48-9 см.

Будиночок 6983 для ляльки – це чудова нагода для вашої дитини побудувати свій власний світ мрій. Цей двоповерховий будиночок має 6 кімнат, що дозволить вашій дитині створити різні сценарії та історії зі своїми улюбленими ляльками. У наборі також є меблі для кімнат, які допоможе дитині створити затишну атмосферу. Загалом набір містить 128 деталей, що дозволить вашій дитині розвивати свою творчість та уяву. Розміри будиночка становлять 70-48-9 см, що робить його зручним для гри та зберігання. Купівля будиночка 6983 для ляльки – це чудовий подарунок, який не тільки розважить вашу дитину, але й допоможе їй розвивати фантазію та моторику рук.

Кожна кімнатка в будинку облаштована меблями, на віконцях є гарні шторки, всього є шість затишних кімнаток.
- кімната відпочинку, в якій стоїть крісло з підставкою для ніг, телевізор, музичний центр
- вітальня з диванчиком з подушками, тумбочкою та кавовим столиком
- спальня з красивим ліжком з узголів'ям та постільною білизною
- кухня обладнана кухонним гарнітуром, є столик для приготування їжі, посуд
- їдальня з великим обіднім столом та 2 стільцями
- ванна кімната з душовою кабінкою, столиком для ванної кімнати зі стільчиком.
Висота будиночка: 90 см.
Розмір упаковки: 69*47*9 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metr+ |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 930 мм |
| Довжина | 1085 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Лялькові будиночки/замки |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 370 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | Від 3 років |
| ТИП ДЕТСКИХ ТОВАРОВ | Будиночок для іграшок |
- Ціна: 2 071 ₴




