
Лялька музична Metr Plus Панночка м'яконабивна в асортименті (M 5417-1 I UA)
1 030 ₴
- Готово до відправки
+380 (96) 081-90-46
- +380 (96) 081-90-46
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лялька M 5417-1 I UA (12шт) Панночка50см,м'яконабивна,навч,муз-зв(укр),120фр,4в,бат(таб),розоб,кор,26-53-13см

Музична лялька "Панночка".
Лялька вміє розповідати вірші, співати пісеньки, загадує загадки, говорити фрази
Дитина з радістю повторюватиме за диво – подружкою.
В асортименті 4 види;
Озвучення: українська мова;
Матеріал виробу: тіло - м'яконабивне; обличчя, руки та ноги - ПВХ.
Висота ляльки: 45 см;
Тип живлення: батарейки (входять до комплекту);
Упакування: коробка;
Вікова категорія: 3+
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metr+ |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 45 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Лялька |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 430 мм |
| Довжина упаковки | 230 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 030 ₴

