
Лялька DEFA 8228 (6шт) в машинці, в кор-ці, 42,5-20-21см
989 ₴
- Готово до відправки
+380 (96) 081-90-46
- +380 (96) 081-90-46
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лялька DEFA 8228 (6шт) в машинці, в кор-ці, 42,5-20-21см

Лялька Defa Lucy з машиною 8228, це популярний набір, в якому Люсі сидить за кермом гламурного рожевого автомобіля-кабріолета. Красива модель з довгим білим волоссям. У Ляльки миловидне обличчя з ретельно промальованими рисами і легким макіяжем, що надає очам виразності, м'якого на дотик шовковистого волосся. Тепер Ваша дівчинка може з комфортом відправляти свою улюблену ляльку у подорож. Для безпеки пасажирів у кожного сидіння є ремінь безпеки.
Матеріал пластик, текстиль Висота ляльки 29 см
Розмір кабріолету (ДхШ×В): 38×16×11 см.
У коробці 42,5-20-21 см.
- лялька дефа
- машина для ляльки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Defa |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 29 см |
| Стан | Новий |
| Тип | Лялька |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 210 мм |
| Довжина упаковки | 425 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 989 ₴




