Дитячий Іграшковий Автомат Гель Бластер на Орбізах + Глушник + Оптика + 500 орбізів

Розміри/габарити
- Довжина (см): 80 см
- ширина (см): 5.3 см
- Висота (см): 24.7 см
Розмір упаковки: 51 см × 6 см × 18 см
Упаковка:Коробка
Вік: від 14 років
Розпочніть справжню військову кампанію із цим яскравим іграшковим автоматом! Ця зброя має два режими: ручний та автоматичний і легко і швидко перемикається між ними, повністю змінюючи своє призначення та тактику застосування. У ручному режимі це снайперська гвинтівка із прицілом, через який можна побачити “ворога” перш ніж він побачить вас, адже у ньому стоять справжні збільшувальні лінзи. А в автоматичному режимі зброя видає довгі черги зарядів, перетворюючись на автомат для контролю поля бою. Також у комплекті з гвинтівкою йдуть зйомні приціл, додаткова ручка та магазин і 500 зарядів, які потрібно попередньо розмочити у воді.
Особливості:
- в автомата є два режими роботи: автоматичний та ручний;
- при ручному режимі зброя робить один постріл і потім потребує перезарядки;
- в автоматичному режимі зброя видає черги пострілів і не потребує перезарядки;
- 2 насадки на дуло: глушник і звичайне дуло;
- зйомний оптичний приціл зі збільшувальними лінзами;
- зйомна додаткова ручка;
- зйомний магазин для зарядів;
- акумулятор і дріт для підзарядки акумулятора;
- пакетик з зарядами для автомата, які потрібно попередньо розмочити у воді.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 14 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Автомат |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 180 мм |
| Довжина упаковки | 510 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 60 мм |
- Ціна: 1 700 ₴


