Проектор Hogance GC333 wi fi

Технологія синхронізованого екрану 5G WiFi: сам проектор випромінює сигнал 5G WiFi, тож ви можете бездротово синхронізувати та ділитися своїм екраном із iPhone, смартфона Android та iPad. У порівнянні з більшістю проекторів із з’єднанням Bluetooth або лише з’єднанням 2,4G Wi-Fi, він пропонує вам стабільну передачу відео без затримок. Дуже зручно переглядати потокове відео.

Відеопроектор для домашнього використання: з контрастністю 6000:1 і яскравістю 7500L, підтримується роздільна здатність Full HD 1080P. Проектор Hogance пропонує вам першокласний домашній кінотеатр із більш чітким зображенням. Яскравість всієї проекції не тільки збільшена на 30%, але й неймовірно рівномірна. А технологія дифузного відбиття може пом’якшити проекційне зображення та захистити ваші очі.

Мультимедійний домашній проектор Hogance GC-333 Full HD 7500 Лм Wi-Fi HDMI
Зображення: Колірна яскравість 7500 Лм
Діагональ екрану, м (мін-макс): 200 дюймів
Контрастність: 6000:1
Тип лампи: LED
Функції та можливості
Інтерфейси та відеосигнали AV, USB, HDMI, 3.5mm Mini-Jack, Wi-Fi
Функції користувача та додаткові параметри Wi-Fi
Особливості:
- Вбудовані динаміки
- З пультом ДК
- Габаритні розміри (ШхВхГ) 20,8 x 16,7 x 8 см
- Колір White
- Вага кг 1.03 кг
- Призначення: Для домашнього кінотеатру
- Співвідношення сторін зображення 16:94:3
- Гарантія 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид товару | Проектор |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Інтерфейси | jack 3.5 мм, HDMI, Wi-Fi, USB |
| Клас пристрою | Портативний |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.03 кг |
| Висота | 167 мм |
| Глибина | 8 мм |
| Ширина | 208 мм |
| Лампа | |
| Тип лампи | LED |
| Зображення | |
| Формат зображення | Широкоекранний (16:9) |
- Ціна: 5 200 ₴










