
Тату трансферний термопринтер Bluetooth/USB + 200шт термопаперу
5 999 ₴
- Готово до відправки
- +380 (96) 081-90-46
Тату трансферний термопринтер D210 Bluetooth/USB + 200шт термопаперу

Новий, портативний бездротовий Bluetooth/USB тату трансферний термопринтер Marklife D210 з вбудованим акумулятором + рулон білого термо-паперу (еквівалент приблизно 25 аркушів формату А4).
Принтер Marklife D210 призначений для друку на перевідному/трансферному папері для створення ескізів тату, на термопапері (в рулонах чи окремих аркушах), етикеточному/стікерному термопапері (можна друкувати стікери ТТН на посилки Нової Пошти).
Принтер працює в Android/iOS/Windows/macOS. Для роботи в Android та iOS використовується фірмовий застосунок Marklife (безкоштовно доступний у Google Play Маркет та AppStore). Для друку у Windows та macOS з сайту виробника завантажте драйвер.

Принтер може працювати як по Bluetooth, так й по USB-кабелю (Android, iOS - по Bluetooth; Windows, macOS - по USB).
Ширина друку регулюється. Підтримується термопапір форматів 210 мм / 107 мм / 77 мм / 55 мм (А4, 4", 3", 2").
Принтер має потужний вбудований акумулятор, що забезпечує 3 години безперервного автономного друку.
Принтер має зарядний порт USB Type-C (2A) - може заряджатись від зарядки для смартфона, від паурбанка, USB-порту комп'ютера, прикурювача в авто (кабель USB/USB Type-C - у комплекті).
Специфікація:
- Бренд: Marklife
- Модель: D210
- Технологія друку: термодрук, трансферний друк
- Роздільна здатність: 203 dpi
- Підтримка ОС: Android, iOS, Windows, macOS
- Підключення: Bluetooth, USB Type-C
- Батарея: вбудована акумуляторна батарея 2000 мАh
- Час безперервної роботи: до 3-х годин
- Вхід: 5В 2А
- Розмір: 265x80x45 мм
- Вага: 635 г.
Комплектація:
- термопринтер тату/трансферний Marklife D210
- кабель USB/USB Type-C
- рулон білого термопаперу формату А4
- USB-флешка з драйверами
- інструкція
- Кольори принтерів в наявності - Чорний.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MarkLife |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.635 кг |
| Висота | 45 мм |
| Довжина: | 265 |
| Інтерфейс для під'єднання зовнішніх пристроїв | Bluetooth, USB |
| Метод друку | Термодрук — трефаретний друк |
| Роздільна здатність друку | 203 dpi |
| Стан | Нове |
| Тип принтера | Термопринтер |
| Тип пристрою | Принтер |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 5 999 ₴









