
Танк на радіокеруванні стріляє орбізами Tank Fight Car Синій
1 250 ₴
- Готово до відправки
+380 (96) 081-90-46
- +380 (96) 081-90-46
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Танк на радіокеруванні стріляє орбізами Tank Fight Car Синій
Танк "Tank Fight Car" — модель іграшки на радіокеруванні з безліччю цікавих ефектів, про яку мріє кожна дитина. Він здивує своїм умінням пересуватися в різних напрямках за допомогою спеціальних роликових коліс, точної стрільбою орбізами й ефектною яскравою підсвіткою.

Особливості:
- Має неперевершений, продуманий до дрібниць дизайн
- Стильне поєднання двох кольорів
- Оригінальна конструкція коліс із роликами дає змогу танку рухатися в різних напрямках
- Танк обертається на 360°
- Обладнаний підсвіткою
- Відтворює музику та звук роботи двигуна
- Режим демонстрації
- Танк стріляє орбізами
Комплектація:
- Танк
- Акумулятор
- Викрутка
- USB-кабель
- Орбізи
Характеристики:
- Вік: від 6 років
- Елементи живлення танка: Акумулятор 3,7 V (входить до комплекту)
- Елементи живлення пульта керування: Батарейки 2 шт. типу АА (не додаються)
- Пульт керування 2,4 GHz
- Розмір іграшки: 17 х 15,5 х 15 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 27,5 х 17 х 21 см.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Стан | Новий |
| Тип моделі | Танк |
| Розміри | |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 15.5 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Тип | Танк |
| Паковання | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 250 ₴



