Планшет Blackview Active 8 Pro Orange 8/256Gb 10,36" 2,4K 4G NFC 22000mAh IP68/IP69K

Новий планшет Blackview Active 8 Pro з 8 ГБ оперативної пам'яті та 256 ГБ вбудованої пам'яті. Він відповідає стандартам захисту IP68/IP69K та MIL-STD-810H, підтримує режим роботи в рукавичках і оснащений ефективною системою охолодження.
Батарея нового планшета Blackview Active 8 Pro має ємність 22000 мАг зі швидкою зарядкою потужністю 33 Вт!

Планшет оснащений функцією безконтактних платежів NFC, OTG, 4G, має слот для 2-х sim-card! У цій моделі є все для зручного користування!
Оснащений стерео динаміками Harman/Kardon

Технічні характеристики:
- Виробник: Blackview
- Модель: Active 8 Pro
- Операційна система: Abdroid 13
- Діагональ екрану: 10,36"
- Роздільна здатність дисплея: 2000x1200
- Оперативна пам'ять: 8Gb
- Вбудована пам'ять: 256Gb
- Карта пам'яті до 1Тб

- Процесор: Helio G99
- Кількість ядер процесора: 8
- Основна камера: 48Mpx
- Фронтальна камера: 16Mpx
- Місткість батареї: 22000mAh
- Потужність зарядки: 33Вт
- Bluetooth: 5.0 - GPS: A-GPS, Glonass, Beidou, Galileo
- NFC: так
- OTG: так
- Захист: IP68/IP69K MIL-STD-810H

Комплектація:
- Планшет
- Зарядний пристрій
- Кабель USB Type-C
- Стілус

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Діагональ екрану | 10.36 дюйм |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Helio G99 |
| Мультитач екран | Так |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Операційна система | Android 13.0 |
| Процесор планшета | MediaTek |
| Роздільна здатність екрану | 2000×1200 |
| Стан | Новий |
| Тип SIM-карти | Mini SIM+Micro-SIM |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Колір | Помаранчевий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1200 г |
| Довжина | 249.1 мм |
| Товщина | 19.8 мм |
| Ширина | 167.8 мм |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Ємність акумулятору | 22000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Мультимедіа | |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 48 |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 |
| Пам'ять | |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Зв'язок та комунікації | |
| Підключення зовнішніх пристроїв на USB | Так |
| Підключення до комп'ютера по USB | Так |
| Робота в режимі телефону | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Екран | |
| Тип екрану | TFT IPS |
- Ціна: 10 799 ₴









