Wi-Fi роутер TENDA TX2Pro AX1500 WiFI6 (2,4/5 ГГц) Міжнародна версія
Переходьте на наступний рівень безмежного підключення до Інтернету з маршрутизатором Tenda AX1500!Відкрийте світ безперебійного та високошвидкісного Wi-Fi з дводіапазонним маршрутизатором Tenda! Насолоджуйтесь Гігабітним Wi-Fi: Більше ніяких повільних завантажень або буферизації відео. З Tenda AC23 AC2100 ви отримаєте швидкість, на яку заслуговуєте.

Безмежна Швидкість TX2Pro
Новий маршрутизатор Tenda AX1500 – це справжнє втілення потужності та швидкості. Швидкість до 2033 Мбіт/с, забезпечена технологією 802.11ac wave2, перетворює Вашу Wi-Fi мережу на швидке та надійне джерело зв'язку, яке ідеально підходить для максимально ефективного використання гігабітного оптоволоконного інтернету.

4x4 MU-MIMO для ультразибкого покриття
З технологією 4X4 MU-MIMO в діапазоні 5 ГГц, маршрутизатор Tenda AC23 гарантує ширше покриття Wi-Fi і високу швидкість, якої немає у звичайних маршрутизаторів з 3X3 MU-MIMO. Ви завжди будете у центрі подій, незалежно від того, де знаходитесь.

Підсилювач Сигналу Вбудований у Маршрутизатор
Вбудований підсилювач сигналу працює як у діапазоні 2,4 ГГц, так і в діапазоні 5 ГГц, збільшуючи проникнення сигналу та розширюючи зону покриття Wi-Fi. З Tenda AX1500 ви забудете про "мертві зони" у Вашому будинку або офісі.

Сім Потужних Антен для Безпрецедентного Сигналу
Завдяки семи зовнішнім антенам і чотирма потоками даних у діапазоні 5 ГГц, маршрутизатор Tenda AX1500 гарантує оптимальне покриття Wi-Fi і безперервно високий сигнал у діапазоні 5 ГГц.

Підтримка Гігабітного Інтернету до 1000 Мбіт/с
З повними гігабітними портами Tenda AX1500 підтримує смугу пропускання до 1000 Мбіт/с, забезпечуючи максимально швидкий і надійний зв'язок.

Оптоволоконний Інтернет у Секунди.
Жодних обмежень у швидкості інтернету. Tenda AC23 із повними гігабітними портами підтримує потік даних до 1000 Мбіт/с. Ви завжди будете на крок попереду.

Батьківський Контроль – Ваш Світ, Ваші Правила

Двоядерний Дизайн для Оптимальної Продуктивності
Процесор 28 нм із тактовою частотою 1 ГГц, оснащений співпроцесором 500 МГц та двоядерним дизайном забезпечує видатну швидкість обробки та надійну роботу. Жодних затримок, тільки швидкий і стабільний зв'язок.

Більше Задоволення від Ігри
Жодних "лагів" чи затримок у грі! З Tenda AX1500 ігровий процес стане більш ефективним, стабільним та плавним. Пориньте у світ гри без відволікаючих факторів.

Підтримка протоколу IPv6
За допомогою IPv6, маршрутизатор Tenda AX1500 скорочує час передачі даних і мінімізує затримки, що робить його ідеальним для безперебійного ігрового процесу. Не пропустіть шанс збагатити свою Wi-Fi мережу надійним, швидким та потужним маршрутизатором Tenda AX1500. Перейдіть до нового рівня інтернет-підключення зараз!

Розміри

Комплектація:
Двохдіапазонний Wi-Fi маршрутизатор Tenda AX1500
Адаптер живлення
Інструкція

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenda |
| Антени WI-FI | Зовнішні, знімні |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Клас пристрою | Офісний |
| Кількість LAN портів | 3 шт. |
| Кількість антен | 5 шт. |
| Підтримка MU-MIMO | Так |
| Підтримка VPN-тунелів | Так |
| Підтримка роботи в двох діапазонах | Так |
| Швидкість WI-FI, Mbit/сек, до | 1750 |
| Швидкість з'єднання | 1000 Мбіт/сек |
| Стан | Новий |
| Стандарт бездротового зв'язку | IEEE 802.11а/b/g/n/ас |
| Стандарт з'єднання | 802.11 ac |
| Тип | Бездротовий |
| Тип антени | Зовнішня |
| Загальні | |
| Вага | 455 г |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 239 мм |
| Ширина | 144 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 620 ₴











