Іригатор Fairywill 5020E з резервуаром ємністю 300мл, трьома режимами очищення + 7 змінних насадок
Електричний зубний іригатор Fairywill 5020E - це професійний пристрій від відомої фірми FairyWill, створений для якісного чищення зубів та усунення проблемного каменю та нальоту навіть у домашніх умовах. Недорогий портативний іригатор Fairywill 5020E з резервуаром ємністю 300мл, трьома режимами очищення, із сімома змінними насадками та зарядкою від USB. Завдяки ідеальному співвідношенню ціна/якість модель 5020E стала найпопулярнішою з усієї лінійки іригаторів Fairywill.
Це простий, але водночас дуже ефективний інструмент для очищення ротової порожнини, який використовується разом із зубною щіткою. Іригатор Fairywill 5020E видаляє зубний наліт і залишки їжі, до яких не дістала зубна щітка. Він ідеально підходить для людей із брекетами, імплантами, коронками.

Модель Fairywill 5020E забезпечує тиск води 30-100 psi з 1200 імпульсів на хвилину. Це дозволяє очищати все те, до чого не "дісталася" зубна нитка і щітка.
Далеко не завжди за допомогою зубної щітки вдається забезпечити якісне очищення зубів. Іригатор Fairywill 5020E під тиском води 30-100 psi дозволяє ефективно очистити зони, які недоступні для зубної щітки. Завдяки іригатору з'явилася можливість проводити процедури, які раніше були можливі лише у стоматологічному кабінеті. Прилад корисно використовувати за наявності брекетів, коронок, імплантів.Якщо вам важливо мати красиві та здорові зуби, то струминний іригатор повинен бути присутнім на полиці у ванній.
Режими очищення:
Clean – стандартний
Soft – м'який
Massage – пульсуючий






Іригатор Fairywill 5020E
Кабель живлення
7 насадок
Інструкція

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fairywill |
| Час заряду акумулятора | 6 годин |
| Час роботи від акумулятора | 40 хв |
| Кількість насадок | 7 |
| Кількість пульсацій в хвилину | 1200 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Особливості | Таймер, Індикатор рівня заряду |
| Стан | Новий |
| Технологія чищення | Пульсуючий |
| Тип | Іригатор |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Форма основної насадки | витягнута |
| Функції | Масаж ясен, Очищення язика, Глибока чистка, Чищення чутливих зубів |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.3 кг |
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Додаткові характеристики іригатор | |
| Режим роботи (подачі струменя) | Моноструя, Турбопоток |
| Тип іригатора | Портативний |
- Ціна: 1 350 ₴








