
Планшет Teclast P40HD оснащений 8-ядерним процесором Unisoc T606 A75. Така конфігурація гарантує швидку та безперебійну роботу всіх Android додатків у т.ч. у режимах багатозадачності.

Працюйте та плавно перемикайтеся між програмами з 4 ГБ ОЗУ. Зберігайте свої файли у сховищі об'ємом 64 ГБ та на карті Micro SD ємністю до 1 ТБ для розширення.

Модель P40HD оснащена 10.1-дюймовим IPS-дисплеєм з широким кутом огляду та роздільною здатністю HD (1920x1200), що забезпечує відмінне візуальне сприйняття ігор та відео. Золоте співвідношення сторін 16:10 оптимізовано для перегляду вмісту на ходу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Teclast |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 10 дюйм |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Unisoc T606 |
| Мультитач екран | Так |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Операційна система | Android 13.0 |
| Процесор планшета | Unisoc |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Стан | Новий |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Колір | Сірий |
| Частота процесора | 1600 МГц |
| Мультимедіа | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 5.0 |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 2.0 |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Функції камери | Автофокус, Спалах |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 540 г |
| Довжина | 242 мм |
| Товщина | 8.4 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Час роботи від акумулятора | 10 годин |
| Ємність акумулятору | 6000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Пам'ять | |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Додаткові характеристики | |
| Підтримка операційної системи | Android 13.0 |
| Зв'язок та комунікації | |
| Підключення зовнішніх пристроїв на USB | Так |
| Підключення до комп'ютера по USB | Так |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi, GPRS |
| Супутникова навігація | GPS |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Екран | |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 224 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 100 ₴







