
Планшет Teclast P80T 4/64Gb Blue - універсальний планшет для перегляду відео, спілкування, роботи, навчання чи розваг.

Переваги:
- стильний дизайн;
- чіткий та яскравий дисплей;
- тонкий та легкий корпус;
- вбудованої пам'яті достатньо для зберігання великої кількості файлів та програм;
- процесор із чотирма ядрами забезпечує достатню продуктивність для більшості повсякденних завдань;
- зрозумілий інтерфейс робить планшет простим у використанні;
- дисплей з широкими кутами огляду забезпечує відмінне візуальне сприйняття ігор та відео.

В комплекті:
- планшет;
- usb-кабель;
- зарядний пристрій.
Розміри: 211x127x11 мм.
Вага: 320 г.
Датчики: акселерометр, гіроскоп.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Teclast |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 8 дюйм |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4000 MB |
| Операційна система | Android 12.0 |
| Процесор планшета | Allwinner |
| Роздільна здатність екрану | 1280×800 |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Частота процесора | 1600 МГц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 328 г |
| Довжина | 211 мм |
| Товщина | 11 мм |
| Ширина | 127 мм |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Час роботи від акумулятора | 10 годин |
| Ємність акумулятору | 4000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Мультимедіа | |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 2.0 |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 3.0 |
| Пам'ять | |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 128 Гб |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 200 ₴








