
Краб музичний QC-1Y (60) індукційне керування,світло,звук (23*13*14см) в коробці
480 ₴
- Готово до відправки
+380 (96) 081-90-46
- +380 (96) 081-90-46
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Цей Краб з функцією розпізнавання перешкод та музикою звучить як захоплююча інтерактивна іграшка! Його вбудовані сенсорні пристрої дозволяють реагувати на різні предмети навколо, такі як рука, стіна або меблі. Якщо краб виявляє перешкоду, він автоматично змінює напрямок руху, що робить гру більш цікавою. Також наявні музика та шумові ефекти, що додають до атмосфери. З живленням від трьох батарейок АА, цей Краб готовий до безлічі веселих пригод!
Розмір краба: 24х12,5х10,5 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 1 року |
| Висота | 13 см |
| Довжина | 14 см |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Тварина |
| Ширина | 23 см |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 10.5 мм |
| Довжина упаковки | 24 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 12.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480 ₴

