
Кран дитячий на дистанційному управлінні 6384 - це захоплююча іграшка, яка пропонує ряд реалістичних функцій. Він може рухатися вперед та назад, піднімати та опускати вантаж, а також переносити його з місця на місце. Кран може також схиляти свою стрілу під кутом, а сама стріла може опускатися та підніматися.
У комплекті знаходиться:
- гусеничний підйомний кран
- провідний пульт дистанційного керування.
Для роботи пульта необхідно 4 батарейки типу АА (не входять в комплект).
Розміри крана: 50 см.
Розміри коробки: 21*14.5*49 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 21 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Підіймальний кран |
| Паковання | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 085 ₴



