
Собака-робот інтерактивна K21 - це багатофункціональна іграшка на радіокеруванні, яка стане відмінним другом для кожної дитини. Виготовлена з якісного пластика, вона має звукові та світлові ефекти, які роблять гру ще більш захопливою.

За допомогою пульта управління здійснюються безліч функцій:
- обертання головою,
- рух вперед-назад,
- танець,
- переставлення, та інші.
Виконує команди, реагує на бавовну. Передбачена функція програмування.
Комплектація:
- радіокерована робот-собачка;
- пульт управління;
- USB зарядний пристрій.

Характеристики:
- Працює іграшка від акумулятора.
- Для пульта потрібні 2 батарейки ААА (не входять в комплект).
- Розмір собаки: 18 х 18 х 11 см
- Розмір коробки: 22 х 20.5 х 14,2 см
- Для дітей від 3-х років
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Вага | 800 г |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 19 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Тип | Цуценя |
| Тип живлення | Батарейки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴





