
Собака-робот К10 (6/2шт) інтерактивна на радіокеруванні
1 762 ₴
- Готово до відправки
+380 (96) 081-90-46
- +380 (96) 081-90-46
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Інтерактивний собака-робот – чудовий подарунок для вашого малюка. Якщо ваша дитина мріє про щеня, то такий подарунок буде чудовою альтернативою. Ігровий процес стане ще цікавішим! Цей собака допоможе розвинути у дитини почуття відповідальності за тварин, розширить її кругозір і приверне увагу до живої природи.

Особливості інтерактивного собаки на радіокеруванні:
- Виготовлена із міцного пластику, який безпечний для
здоров'я дитини.
- Керується за допомогою пульта, голосових команд та жестів
рук.
- Собака відгукується на погладжування та дотику.
- відгукується на команду голос гавкаємо.
- Собака моргає і рухає очима.
- Вбудований акумулятор, який заряджається від побутової мережі
через USB-кабель.
- Пульт керування зручно розміщується у долоні.
- Наявність звукового та світлового супроводу для
реалістичності ігрового процесу
- Виготовлена із міцного пластику, який безпечний для
здоров'я дитини.
- Керується за допомогою пульта, голосових команд та жестів
рук.
- Собака відгукується на погладжування та дотику.
- відгукується на команду голос гавкаємо.
- Собака моргає і рухає очима.
- Вбудований акумулятор, який заряджається від побутової мережі
через USB-кабель.
- Пульт керування зручно розміщується у долоні.
- Наявність звукового та світлового супроводу для
реалістичності ігрового процесу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Smart |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Висота | 26 см |
| Довжина | 18 см |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Цуценя |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Ширина | 15 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 762 ₴



