
Дитяча залізниця довжина шляху 670 см на батарейках 2087
1 490 ₴
- Готово до відправки
+380 (96) 081-90-46
- +380 (96) 081-90-46
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Залізниця з аквастанцією - це модульна дорога, яку можна збирати так, як хочеться, і за бажання її можна розширювати за рахунок інших наборів. Перевагою залізниці є надійні кріплення рейок і вагонів. Якісний міцний пластик, красиві детальні вагони і локомотиви. До набору входить 63 деталі: моторизований локомотив, 3 вантажні вагони, стрілки та інші частини залізничного полотна з аксесуарами. Для роботи необхідні елементи живлення: 2 батарейки ААА (в комплекті не входять). Загальна протяжність залізничного полотна 670 см. Ігрове поле займає площу: 145х110 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Power |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Комплектація іграшки | Платформа, Залізничний склад, Локомотив, Вагон, Стартовий набір |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Протяжність дороги | 6.7 м |
| Стан | Новий |
| Тип | Залізниця |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 410 мм |
| Довжина упаковки | 110 мм |
| Ширина упакування | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 490 ₴



