Залізниця - це іграшка, яка повинна бути у кожного хлопчика. Хоч раз малюк повинен відчути себе машиністом справжнього потяга. Залізниця люб'язно надасть йому таку можливість. Потяг з трьома вагончиками буде жваво пересуватися по залізниці. У самому потягу передбачене яскраве світло прожектора. У наборі ви знайдете 60 елементів. Довжина залізничних колій становить 450 см. Поїзд працює від 2-х батарейок типу «АА» 1.5V (не входять в комплект).
Економія живлення завдяки малій вазі та легкості ходу коліс. Спеціальна структура рейок та провідних коліс локомотива виключає пробуксування. 2 швидкості локомотива (повільна та швидка) Загальна довжина залізничного полотна 450 см Ігрове поле займає площу: 126 х 161 см. Вік: від 3 років. Габаритні розміри 60 x 8 x 41 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Power |
| Країна виробник | Китай |
| Комплектація іграшки | Платформа, Залізничний склад, Локомотив, Вагон, Стартовий набір |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Протяжність дороги | 4.5 м |
| Стан | Новий |
| Тип | Залізниця |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 410 мм |
| Довжина упаковки | 80 мм |
| Ширина упакування | 600 мм |
- Ціна: 1 300 ₴




