
Залізниця 2082 (12/2шт) довжина шляху 670+ см. бат.світло,звук, в коробці (60*8*41 см.)
1 270 ₴
- Готово до відправки
- +380 (96) 081-90-46
Залізниця — це іграшка, яка має бути в кожного хлопчика. Хоч раз малюк має відчути себе машиністом справжнього поїзда. Залізниця люб'язно надасть йому таку можливість.Паровозик із двома вагончиками буде різно пересуватися залізницею. У самому паровозику передбачені два режими швидкості та світіння червоним кольором. У цьому наборі є вантажний кран, який допоможе юному залізничнику вантажити вагони.
Дитяча залізниця 2082 145-110 см довжина 670 см, локомотив, св, вагони, дор.знаки, 59дет, на бат, у кор. Розмір — 59,5-40,5-7,5 см, Матеріал — пластмаса, Тип паковання — Window Box.
Переваги залізниць Power Train міцний пластик, надійні кріплення рейок і вагонів, вагони та локомотиви виготовлені красиво та докладно. Економія живлення завдяки малій вазі та легкості ходу коліс. Спеціальна структура рейок і провідних коліс локомотива унеможливлює пробкування. 2 швидкості локомотива (повільна та швидка) Загальна довжина залізничного полотна 670 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Power |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Комплектація іграшки | Вагон, Локомотив, Залізничний склад, Платформа |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Протяжність дороги | 7 м |
| Стан | Новий |
| Тип | Залізниця |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Червоний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Довжина упаковки | 700 мм |
| Ширина упакування | 540 мм |
- Ціна: 1 270 ₴







