
Дитяча залізниця 1601B (10шт) бат.,6 вагонів,1 локомотив , дерева, станція, звук, підсвічування, масштаб 1:87
1 299 ₴
- Немає в наявності
- +380 (96) 081-90-46
Іграшкові потяги вже багато років не виходять із моди та користуються величезною популярністю серед юних любителів залізниць.
Зробіть своїй дитині незвичайний подарунок – подаруйте йому величезний поїзд!
Поїзд FENFA створений з винятковою увагою до найдрібніших деталей, чітко видно заклепки, окантування та інші елементи, які виглядають так само, як у справжньому поїзді.
Точно відтворений зовнішній вигляд локомотива, вагонів та інших елементів, а також привабливі кольори привернуть увагу кожної дитини, надавши їй довгий годинник захоплюючих ігор.
Залізнична колія, включаючи криві, стрілки та хрест, дають необмежені можливості побудови залізничних маршрутів, таких як: малі петлі, великі петлі, подвійні петлі, вісімки, вісімки з прямими лініями, кола.
Fenfa Локомотив Експрес (1601B) - іграшковий набір в упаковці розмірами 70х54 см, що включає в себе локомотив з прожектором, що світиться, і реалістичними звуковими сигналами, різні види вагонів, рейки, за допомогою яких можна скласти 1 з 6 варіантів трас (максимальна протяжність - 240 см), додаткові аксесуари для більшої правдоподібності ігрового процесу.
Fenfa Локомотив Експрес (1601B) не тільки забезпечує дитині цікаве проведення часу, але також покращує координацію його рухів, розвиває просторове мислення, фантазію та інші творчі здібності та практичні навички. Для роботи моделі потрібні дві батарейки АА.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fenfa |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина у зібраному вигляді | 1940 мм |
| Комплектація іграшки | Вагон, Локомотив, Залізничний склад, Платформа |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Залізниця |
| Тип живлення | Батарейки |
| Ширина у зібраному вигляді | 1010 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Довжина упаковки | 700 мм |
| Ширина упакування | 540 мм |
- Ціна: 1 299 ₴




