Дитячий Автомат M416 71см Орбіган 670-2-3 на акумуляторі, глушник, стріляє орбізами, USB

Автомат на орбізах має сучасний і стильний дизайн, який приваблює погляди будь-якого іграшкової зброї, що цікавиться. Водяний автомат виготовлений з високоякісних матеріалів і має ефектно забарвлений корпус, що надає йому ще більшої привабливості.
Автомат стріляє орбізами, тому все, що потрібно зробити перед початком захоплюючої гри - це зібрати зброю, додай гідрогелеві кульки воду, дочекатися, доки вони збільшаться в розмірах, помістити їх у магазин і натиснути на курок.
Особливості:
Автомат стріляє орбізами
Два режими роботи: механічний та від акумулятора
Знімний оптичний приціл, глушник та приклад
Для того, щоб привести автомат у дію, необхідно повернути важіль на корпусі із положення “Safe” у положення “Auto”
Водяний автомат виконаний у сучасному реалістичному дизайні
Зручний ремінь
Комплектація:
- Автомат
- Оптичний приціл
- Глушник
- Приклад
- Пакетик з орбізами
- USB-кабель
Характеристики:
Дитячий іграшковий автомат 670-2-3 акумулятор, 71см, водяні кулі, приціл, 2 види
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Максимальна дальність стрільби | 20 м |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Автомат |
| Тип боєприпасів | Гидропули |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Довжина упаковки | 450 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 250 мм |
- Ціна: 1 000 ₴






