
Гавайський гамак двомісний Туристичний гамак на двох Гамак підвісний Гамак із перекладиною Гамак із планкою
455 ₴
- Готово до відправки
- Код: gam575
+380 (96) 081-90-46
- +380 (96) 081-90-46
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Натуральний та дихаючий
Виготовлений із щільної бавовняної тканини, приємної на дотик і чудово адаптується до тіла. Натуральна бавовна вільно пропускає повітря і не дає шкірі потіти. Залишається прохолодним у спеку, і при цьому зігріває у прохолоду та нічний час.
Здатний витримувати навантаження до 120 кг.
Стильний дизайн
Яскравий смугастий гамак, виконаний у мексиканському стилі, неодмінно підніме настрій сім'ї. При фарбуванні використовують нетоксичні барвники, які не линяють і не викликають подразнення шкіри.
Сумка для перенесення в комплекті
Підвісний гамак для відпочинку комплектується зручною сумкою для транспортування та зберігання. Такий гамак можна взяти із собою на дачу або в похід – у складеному вигляді він займає дуже мало місця.
Проста фіксація
Мексиканський гамак дуже легко підвісити. З боків є дві еластичні петлі, сплетені з бавовняних мотузок. Тому ви можете зафіксувати гамак на сучках або гілках між двома деревами, або на металевих гачках, або протягти додаткові мотузки і обв'язати опори.
Зверніть увагу: з гамаком поставляються додаткові мотузки для підвішування (2 шт.), ніякі спеціальні кріплення до комплекту не входять. Їх потрібно буде придбати окремо.
Легкий та міцний, підвісний гамак стане вашим улюбленим супутником у теплу пору року. З ним ви зможете насолоджуватися комфортним відпочинком на природі, в саду, літній веранді або навіть будинки на балконі - абсолютно в будь-якому місці, де є можливість закріпити гамакові петлі.
Характеристики:
Матеріал: бавовна;
Розміри полотна: 200 х 80 см;
Довжина гамака разом із петлями: 2,5 м;
Розміри у складеному вигляді: 38х20х15 см;
Максимально допустиме навантаження: до 120 кг;
Комплектація: гамак, тканинний рюкзак для зберігання кольору гамака
Виготовлений із щільної бавовняної тканини, приємної на дотик і чудово адаптується до тіла. Натуральна бавовна вільно пропускає повітря і не дає шкірі потіти. Залишається прохолодним у спеку, і при цьому зігріває у прохолоду та нічний час.
Здатний витримувати навантаження до 120 кг.
Стильний дизайн
Яскравий смугастий гамак, виконаний у мексиканському стилі, неодмінно підніме настрій сім'ї. При фарбуванні використовують нетоксичні барвники, які не линяють і не викликають подразнення шкіри.
Сумка для перенесення в комплекті
Підвісний гамак для відпочинку комплектується зручною сумкою для транспортування та зберігання. Такий гамак можна взяти із собою на дачу або в похід – у складеному вигляді він займає дуже мало місця.
Проста фіксація
Мексиканський гамак дуже легко підвісити. З боків є дві еластичні петлі, сплетені з бавовняних мотузок. Тому ви можете зафіксувати гамак на сучках або гілках між двома деревами, або на металевих гачках, або протягти додаткові мотузки і обв'язати опори.
Зверніть увагу: з гамаком поставляються додаткові мотузки для підвішування (2 шт.), ніякі спеціальні кріплення до комплекту не входять. Їх потрібно буде придбати окремо.
Легкий та міцний, підвісний гамак стане вашим улюбленим супутником у теплу пору року. З ним ви зможете насолоджуватися комфортним відпочинком на природі, в саду, літній веранді або навіть будинки на балконі - абсолютно в будь-якому місці, де є можливість закріпити гамакові петлі.
Характеристики:
Матеріал: бавовна;
Розміри полотна: 200 х 80 см;
Довжина гамака разом із петлями: 2,5 м;
Розміри у складеному вигляді: 38х20х15 см;
Максимально допустиме навантаження: до 120 кг;
Комплектація: гамак, тканинний рюкзак для зберігання кольору гамака
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Довжина ложа | 2000 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Матеріал ложа | бавовна |
| Навіс | Не передбачений |
| Стан | Новий |
| Тип гамака | Двомісний |
| Тип ложа | Цілісне полотно |
| Колір | Червоний |
| Ширина ложа | 800 мм |
| Габаритні розміри гамака | |
| Вага | 0.9 кг |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Комплектація гамака | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 455 ₴







