
Мікрофон петличка Boya BY-V10 з USB Type-C для Android, IPad, IPhone
2 199 ₴
- Готово до відправки
+380 (96) 081-90-46
- +380 (96) 081-90-46
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Міні-мікрофон Boya BY-V10 професійний бездротовий петличний з USB Type-C для Android, IPad, IPhone
Серія BY-V — це мініатюрна бездротова мікрофонна система 2.4Ghz, яка забезпечує високоякісний звук для потокового мовлення, ведення відеоблогів, запису курсів та інших програм для захоплення аудіо.
BY-V10 сумісний із більшістю пристроїв Android з портами USB-C, включно зі смартфонами та планшетами. Має 1 передавач і 1 приймач.
Характеристики:
- Тип передавання: 2.4GHz
- Діаграма спрямованості: Всеспрямована
- Частотна характеристика: 20 Гц-16 кГц
- Співвідношення сигнал/шум: 80 дБ
- Чутливість: -42 дБ
- Діапазон робочої температури: 50 м (без перешкод)
- Вихідна потужність RF: 6 дБм
- Порт заряджання: USB-C
- Ємність акумулятора передавача: 95 мА·год
- Час заряджання передавача: майже 2 години
- Час роботи передавача від акумулятора: приблизно 9 годин
- Живлення приймача: Зовнішнє джерело живлення
Розміри та вага:
- 43.92×24.7×9.3mm
- 6 g
Інструкція користувача:
- Натисніть і утримуйте кнопку живлення впродовж 2 секунд, щоб увімкнути передавач.
- Подключите BY-V10 до пристрою USB-C.
- Передавач і приймач успішно синхронізуються впродовж 10 секунд.
- Ви готові до запису.



Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Boya By |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Для підкастів |
| Тип | Конденсаторний |
| Спосіб установки/кріплення | Петличний |
| Спрямованість | Всеспрямований |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Характеристики | |
| Чутливість | -42 дБ |
| Частота | 20 Гц |
| Розміри | |
| Довжина | 43.92 мм |
| Ширина | 24.7 мм |
| Діаметр | 9.3 мм |
| Вага | 6 г |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Boya |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Петличний мікрофон |
| Колір | Чорний |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Спосіб установки/кріплення | Петличний |
| Стан | Новий |
| Тип | Конденсаторний |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 199 ₴









