Дзеркало з Led підсвіткою.
Дзеркало вологостійке на основі срібла, вир. Бельгія 4 мм.
Led стрічка вологозахищена, герметична IP 65
120 світлодіодів на 1 метр
Колір — білий ( 5500- 6000К)
Трансформатор (блок живлення) 12V
Підключення здійснюється провід в провід.
Можливо обрати модель з/без сенсорної кнопки (вимикач) на дзеркалі, яка дозволяє не тільки вмикати/вимикати дзеркало, а й регулювати яскравість освітлення ( торкнутись кнопки та утримувати 2-5сек. до отримання бажаного результату).
Монтаж легко здійснюється самостійно на 2 дюбелі з крючками (входить у комплект).
На дзеркалі позаду вже встановлено 2 металевих вуха прихованого монтажу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Настінне кріплення | Так |
| Підсвічування (тип ламп) | Світлодіодна |
| Стан | Новий |
| Тип | Дзеркало |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 800 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Без сенсорної кнопки (без вимикача) | Без сенсорної кнопки (без вимикача) |
| Настінний кріплення | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 720 ₴


