
Дзеркало для спальні передпокою коридору 60х60 см, Чорний
1 630 ₴
- Готово до відправки
- Код: З 12
+380 (96) 081-90-46
- +380 (96) 081-90-46
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дзеркало фігурне на основі з ДСП :
Ширина 60 см
Висота 60 см
Товщина 2 см
Кольори виконання :
- Чорний
- Білий
- Дуб сонома
- Венге магія
Розміри виробу :
- 60х60 см ( індивідуальна форма )
- 80х80 см ( індивідуальна форма )
- 100х100 см ( індивідуальна форма )
Всі характеристикі можно обрати зверху біля ціни.
Дзеркальне полотно вологостійке, має полірований край (єврокромка).
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 600 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Основні | |
| Матеріал рами | ДСП |
| Сфера використання | Для дому, HoReCa, Для ванної кімнати, Для офісу, Салони краси |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір дзеркала | 60х60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 630 ₴


