
Дзеркало з LED-підсвіткою 1300х600 мм біле Дуб сонома
4 695 ₴
- Готово до відправки
- Код: ЗРЛ 6 дуб сонома
+380 (96) 081-90-46
- +380 (96) 081-90-46
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ростове дзеркало з LED підсвічуванням. Можливо замовити з холодним (5500 К) та теплим (3000 К) світлом. Блок живлення встановлено, підключення провід у провід. Додатково можливе встановлення датчика, який включає підсвічування помахом руки та регулює інтенсівність підсвітки. Дзеркало на основі ДСП. LED стрічка встановлена в алюмінієвий профіль із розсіювачем.
Габаритні розміри:
Висота 1300 мм.
Ширина 600 мм
Глибина 36 мм
Колір виробу:
- Чорний
- Білий
- Венге магія
- Дуб сонома
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1300 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Основні | |
| Матеріал рами | ДСП |
| Підсвічування (тип ламп) | Світлодіодна |
| Сфера використання | HoReCa, Для дому, Для ванної кімнати, Для офісу, Салони краси |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Дуб сонома |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 695 ₴

