Дзеркало для ванної кімнати із закругленими кутами та полірованим краєм по периметру.
Висота 660 мм.
Ширина 460 мм
Дзеркало високої якості на основі срібла, не спотворює, кристально чисте зображення.
На дзеркалі встановлено 3 кріплення для установки у горизонтальному або вертикальному положенні на стіні.
Характеристики
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Вологостійкість | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 660 мм |
| Глибина | 4 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Основні | |
| Настінне кріплення | Так |
| Підсвічування (тип ламп) | Немає |
| Тип | Дзеркало |
| Форма дзеркала | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 860 ₴



