Дзеркало на основі ДСП в кольорі венге магія у сучасній формі. Виконано із якісних матеріалів.
Висота 1300 мм.
Ширина 600 мм
Глибина 35 мм
Cтрічка світлодіодна потужність 12 Вт 120 діодів на метр. Стрічка встановлена в алюмінієвому профілі з розсіювачем. За рахунок розсіювача світло лягає рівно. Трансформатор Slim високої якості IP43
Можливо встановити датчик вмикання дзеркала помахом рукою та регулюванням яскравості світла.
Колір основи:
- Білий
- Чорний
- Венге магія
- Дуб сонома
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1300 мм |
| Товщина | 40 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Основні | |
| Матеріал рами | ДСП |
| Підсвічування (тип ламп) | Світлодіодна |
| Сфера використання | HoReCa, Для дому, Для ванної кімнати, Для офісу, Салони краси |
| Форма | Овальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Венге |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 765 ₴




